Labvēlīgas psiholoģiskās vides veidošana emigrējošiem bērniem pēc traumējošiem notikumiem

8 stundas
Tālākizglītības kursi pedagogiem. 
Programmas apguve pilnveidos pedagogu, izglītības iestāžu atbalsta personāla un izglītības speciālistu zināšanas, izpratni par labvēlīgas psiholoģiskās vides veidošanu un sadarbību ar bērniem un pieaugušajiem pēc traumatiskiem notikumiem. 
Programma saskaņota ar pašvaldību 30.03.2022 Nr. RIMC-22-080. 

Apgūstamās tēmas:

Lekciju lasa:

Lektore, kas RTU Humanitārā institūta Inženierpsiholoģijas un pedagoģijas katedrā docē studiju kursus “Psiholoģija”, “Kognitīvā un sociālā psiholoģija”, “Saskarsmes pamati”, “Prezentācijas prasmes”. Ieguvusi profesionālā maģistra grādu vadībzinībās un supervizora/konsultanta/pārrauga profesionālo kvalifikāciju. Anete darbojas Latvijas Zinātņu Padomes projektā “Interneta lietošanas paternu ietekme uz jauniešu kognitīvo stilu attīstību”. Kursu ietvaros Anete dalīsies ar savu profesionālo skatījumu un palīdzēs pilnveidot pedagogu zināšanas un prasmes labvēlīgas psiholoģiskās vides veidošanai un sadarbībai ar bērniem un pieaugušajiem pēc traumējošiem notikumiem. 

Anete HofmaneAnete Hofmane

Piesakies:

Šī vietne saglabā tikai datus ko apmeklētāji ievada kontaktformās. No analītiskajām (neobligātajām) sīkdatnēm (cookies) vietne izmanto pastāvīgās sīkdatnes mārketingam un anonīmai apmeklējuma statistikai no Google Analytics - uzzināt vairāk