Latviešu valodas runāšanas prasmju uzlabošana

Vēlies uzlabot latviešu valodas runāšanas prasmes, bet nav laika apmeklēt klātienes nodarbības?
Tev ir iespēja pilnveidot savas prasmes sev ērtā laikā, vietā - tālmācībā!
Kursa ilgums: 3 mēneši
Cena - 88,00 eur mēnesī
Nodarbību biežums:  Tiešsaistes nodarbības 2x nedēļā, 1 nodarbības ilgums 90 minūtes

Apgūstamās tēmas:

Mēs nodrošinām:

Pedagogi

Latviešu valodas pasniedzēja. Beigusi Daugavpils Pedagoģisko universitāti. Strādāt par skolotāju mans sirdsaicinājums kopš bērnības. ETV strādāju no 2020.gada. Ir pieredze darbā gan ar mazajiem, gan ar pieaugušajiem. Nāc, un kopā mēs varēsim!

Vija DaukšteVija Daukšte

Latviešu valodas pasniedzēja. Beigusi Latvijas Universitātes Pedagoģijas un psiholoģijas fakultāti. Teju 30 gadu ilgā pedagoģiskā darba pieredze radījusi pārliecību, ka labvēlīga attieksme un pozitīvs uzmundrinājums mācību procesā ir ļoti svarīgs. Kopā mums izdosies!  

Inese LunteInese Lunte

Latviešu valodas pasniedzēja. Beigusi  Daugavpils Pedagoģisko universitāti. Pedagoģiskā darba stāžs: 30 gadi. Bagāta pieredze darbā gan ar jauniešiem, gan ar pieaugušajiem. Zināšanas dod iespēju un izaugsme nāk darot! Nāc, un kopā mēs varēsim! 

Žanna ĻebedevičaŽanna Ļebedeviča

Latviešu valodas un literatūras pasniedzēja, beigusi LU. Visu savu darba mūžu esmu pavadījusi mācot latviešu valodu  gan maziem, gan lieliem skolēniem. Valodas zināšanas atver krāsaināku un iespaidīgāku to pasauli, kurā mēs dzīvojam, ļauj ieraudzīt tautas dvēseli. Màcies valodu un būsi dvēseliski  bagāts. 

Ilze KlāvaIlze Klāva

Piesakies:

Šī vietne saglabā tikai datus ko apmeklētāji ievada kontaktformās. No analītiskajām (neobligātajām) sīkdatnēm (cookies) vietne izmanto pastāvīgās sīkdatnes mārketingam un anonīmai apmeklējuma statistikai no Google Analytics - uzzināt vairāk