Latviešu valoda: Bērniem no 5 līdz 10 gadiem

Eiropas Tālmācības centrs vieno latviešus visā pasaulē!
Mūsu skolas misija ir palīdzēt bērniem gan atcerēties, gan iemācīties latviešu valodu, mūsu kultūras pamatakmeni!
ONLINE LATVIEŠU VALODAS NODARBĪBAS BĒRNIEM
Latviešu valodas nodarbības latviski, krieviski un angliski runājošiem bērniem, vecumā no 5 līdz 10 gadiem!
Nodarbības norisināsies tiešsaistē (online), mazās grupās 3-4 bērniem.
Cena grupu nodarbībām: 99 EUR mēnesī

Biežums: Tiešsaistes nodarbības 1x nedēļā. 3 mēnešu kurss
Nodarbības ilgums: 40 minūtes 
Apgūstamās tēmas: nodarbību tēmas tiek izvēlētas, atkarībā no esošo zināšanu līmeņa, kā arī ņemot vērā Jūsu mērķi – apgūt pamatzināšanas, uzlabot esošās zināšanas, koncentrēties uz kādu konkrētu prasmi vai uzlabot valodas zināšanas kopumā. 

Mēs nodrošinām:

Pieteikties mācībām var visu gadu! Grupas komplektējam un rīkojam nodarbības tikko kā varam nokomplektēt vienu grupu, ņemot vērā laika zonu un vēlamos nodarbību laikus. 
Vienā grupā mācās bērni, kuriem ir līdzīgi vecumi un kopēja dzimtā valoda. 

Pedagogi

Iegūts bakalaurs kā sākumskolas pedagogam ar tiesībām mācīt latviešu valodu un literatūru pamatskolā. Strādā par pedagogu no 2015.gada. Kopš 2023.gada ir privātskolotāja un darbojas individuāli, pielāgojot mācību metodes un materiālus katra vajadzībām. Patīk strādāt ar bērniem un jauniešiem. Par savu misiju uzskata kopt latviešu valodu un vairot cilvēcību.

Simona BalašovaSimona Balašova

Latviešu valodas pasniedzēja. Beigusi Daugavpils Pedagoģisko universitāti. Strādāt par skolotāju mans sirdsaicinājums kopš bērnības. ETV strādāju no 2020.gada. Ir pieredze darbā gan ar mazajiem, gan ar pieaugušajiem. Nāc, un kopā mēs varēsim!

Vija DaukšteVija Daukšte

Atsauksmes par kursiem no mūsu mazo audzēkņu vecākiem

Gan manai meitai, gan arī man nodarbība ļoti patika. Ļoti jauka un profesionāla pasniedzēja Vija! Perfekti sagatavoti atbilstoši materiāli! Sakaru kvalitāte arī bija laba. Priecēja, ka izdevās meitu mazliet iekustināt latviešu valodā, kaut arī viņai vēl pagrūti runāt latviski, jo vārdu krājums trūkst. Vārdi trūkst, jo praktiski nelieto latviešu valodu, tik cik klausīšanās veidā, ko es viņai saku. Ar mani viņa nevēlas runāt latviski, tādēļ arī nespiežu, lai nerastos vēl lielāka pretestība. Izbrīnīja mazliet, ka meita tiešām mācēja pārslēgties no vācu valodas uz latviešu. Neatbildēja automātiski kā parasti vācu valodā, bet meklēja savā vārdu krājumā attiecīgo vārdiņu latviski vai skatījās uz mani un jautāja kā tad tas ir latviešu valodā.

Bija ļoti jauki un profesionāli!


Es liku ļoti mazas cerības uz šo nodarbību, bet biju ļoti patīkami pārsteigta gan par bērna vēlmi un spēju tajā piedalīties, gan par burvīgo un viedo skolotāju un viņas prasmēm. Noteikti gribēšu, lai viņš mēģina vēl.

 Manam dēlam gan nodarbība, gan skolotāja patika, un bija pozitīvi iespaidi. Paldies! Vēlamies turpināt!

Piesakies:

Šī vietne saglabā tikai datus ko apmeklētāji ievada kontaktformās. No analītiskajām (neobligātajām) sīkdatnēm (cookies) vietne izmanto pastāvīgās sīkdatnes mārketingam un anonīmai apmeklējuma statistikai no Google Analytics - uzzināt vairāk