Komunikācijas meistarība

Komunikācijas meistarība

 Viens no patīkama mikroklimata pamatnosacījumiem ir pozitīva saskarsme. Seminārā uzlabosiet savas profesionālās iemaņas saskarsmē un komunikācijā, apzinot metodes, nostiprinot tās praktiski ar dažādiem vingrinājumiem, kuri sniedz iespēju uzlabot darba un savstarpējo komunikācijas prasmi veidojot attiecības. 

Tēmas

Iespēja organizēt lekcijas Jūsu telpās.
Lekcijas cena 25.00 EUR par vienu dalībnieku

Iepazīsties ar mūsu pedagogiem

 Mārketinga psihologs, lektors, vadītājs. Ar ilggadīgu profesionālo lektora pieredzi biznesa plānošanas, vadības teorijas, personāla vadības, saskarsmes psiholoģijas, kā arī komunikācijas un motivācijas, stresa menedžmenta kursu pasniegšanā. Piedalījies un guvis pieredzi dažādos starptautiskos projektos, kā arī ir vairaku grāmatu autors, to vidū: „Kā vadītājam saprasties ar padotajiem un kā padotajiem izprast vadītāju”, „Es gribu savu salonu”, “Pirmais iespaids vai kā panākt atkārtotu tikšanos”. 

Arnis KauķisArnis Kauķis

Piesakies:

Šī vietne saglabā tikai datus ko apmeklētāji ievada kontaktformās. No analītiskajām (neobligātajām) sīkdatnēm (cookies) vietne izmanto pastāvīgās sīkdatnes mārketingam un anonīmai apmeklējuma statistikai no Google Analytics - uzzināt vairāk