Iekšējo un ārējo resursu apzināšana, atjaunošana un pašmotivācija

Lekcija 8 stundu apjomā

Iekšējo un ārējo resursu apzināšana, atjaunošana un pašmotivācija

 Jo apmierinātāks darba darītājs, jo lielāka atdeve un labāks rezultāts. Bet jebkuras atdeves pamatā-vēlēšanās to darīt jeb motivācija. Seminārā izpratīsiet pašmotivācijas mehānismus un atšķirību starp motivēšanu un pašmotivāciju un tās efektivitāti mērku sasniegšanā. Apzināsiet katrs savus iekšējos un ārējos resursus, kas palīdzējusi mūsu dzīves īpašajos mirkļos. Izzināsiet savus spēkus un iedvesmu, savas spējas sastapties ar grūtībām un tikt tām pāri. 

Tēmas

 Iespēja organizēt klātienē vai tiešsaistē
Lekciju cena grupai 300.00 EUR +PVN

Iepazīsties ar mūsu pedagogiem

 Mārketinga psihologs, lektors, vadītājs. Ar ilggadīgu profesionālo lektora pieredzi biznesa plānošanas, vadības teorijas, personāla vadības, saskarsmes psiholoģijas, kā arī komunikācijas un motivācijas, stresa menedžmenta kursu pasniegšanā. Piedalījies un guvis pieredzi dažādos starptautiskos projektos, kā arī ir vairaku grāmatu autors, to vidū: „Kā vadītājam saprasties ar padotajiem un kā padotajiem izprast vadītāju”, „Es gribu savu salonu”, “Pirmais iespaids vai kā panākt atkārtotu tikšanos”. 

Arnis KauķisArnis Kauķis

Piesakies:

Šī vietne saglabā tikai datus ko apmeklētāji ievada kontaktformās. No analītiskajām (neobligātajām) sīkdatnēm (cookies) vietne izmanto pastāvīgās sīkdatnes mārketingam un anonīmai apmeklējuma statistikai no Google Analytics - uzzināt vairāk