Digitālais mārketings

Profesionālās pilnveides izglītības programma

Detaļas un cena

Digitālais mārketings
480 EUR (var veikt dalītu maksājumu)
Vidējā izglītība
160 stundas (tiešsaistē 52 stundas un e-vidē 108 stundas)
3-4 mēneši
Neklātiene
Apliecība
  • 30P 483 01 3
  • P_4528

Programmas mērķis:

Spēja reklamēt un virzīt produktus vai pakalpojumus interneta vidē, tādējādi veicinot produkta vai pakalpojuma pārdošanu un atpazīstamību interneta vidē veicinot biznesa attīstību. 
Izglītības programmas mērķauditorija ir mazie uzņēmēji un personas, kuras vēlas izprast mārketinga stratēģiju un paņēmienus, palielināt pārdošanas apjomus un attīstīt savu biznesu vai kļūt par digitālā mārketinga speciālistu. 
Mācības notiek īpaši izveidotā elektroniskā mācību vidē un klātienes nodarbības notiek tiešsaistē, tāpēc izglītojamam jābūt pieejamam stacionārajam vai pārnēsājamam datoram, kas aprīkots ar kameru un mikrofonu, lai nodrošinātu kvalitatīvu iesaisti un līdzdalību praktisku darba uzdevumu izpildē mācību laikā. 

Tēmas:

MĀCĪBAS NO 28.02. Nodarbības online trešdienās no 18:00
1.1. Biznesa mērķi un mērķauditorijas;
1.2. Mārketinga komunikācija digitālajā vidē.
1.3. Digitālā mārketinga stratēģijas;
1.3. Digitālā mārketinga plānošana, budžets;
1.4. Metodes un kanāli;
1.5. Lietotāju pieredze, lietojamība 
2.1. Principi, satura plāns;
2.2. Satura veidi;
2.3. Noformēšanas pamatprincipi 
3.1. SEO pamati;
3.2. SEO stratēģija un plāns;
3.3. Rīku izmantošana: Google webmasters, Google My Business. 
4.3. Sociālo mediju komunikācijas plāns; 
4.4. Populārākie kanāli: Facebook, Instagram, Youtube u.c.;
4.5. Satura izveide sociālo mediju tīkliem;
4.6. Sociālo tīklu kontu menedžments un pārvaldība;
4.7. Sociālo mediju analīze. 
5.1. Banneru plānošana;
5.2. Keyword Planner
5.3. Canva
5.2. Google Ads;
5.3. Facebook reklāma.
6.1. Google Analytics;
6.2. Sociālo mediju statistikas rīki.
7.1 Izveidot digitālā mārketinga kampaņas plānu un budžetu;
7.2.Izveidot sociālo tīklu reklāmas kampaņu testa vidē.

Profesionālās izglītības programmas sasniedzamie mācīšanās rezultāti:

Iepazīsties ar mūsu pedagogiem

Komerciālās izcilības un pārdošanas veicināšanas direktors vadošajā e-komercijas uzņēmumu grupā Baltijas valstīs un Somijā – PHH Group. Galvenie profesionālās darbības virzieni - biznesa procesu optimizācija un automatizācija, inovatīvu e-komercijas uzņēmumu stratēģijas īstenošana veicinot ieņēmumus, rentabilitāti un klientu apmierinātību. Papildus, darbs akadēmiskajā vidē, kā loģistikas un starptautiskās tirdzniecības programmas direktors Ekonomikas un kultūras augstskolā.

Kaspars KaraševskisKaspars Karaševskis

Sociālo mediju mārketinga speciāliste ar vairāk kā 9 gadu pieredzi un augstāko izglītību komunikācijas zinātnē. Ikdienā strādā ar vietējiem un starptautiskiem uzņēmumiem, vada seminārus, apmāca mārketinga speciālistus, vada sociālo mediju mārketinga kampaņas, attīsta stratēģijas un uztur zīmolu komunikāciju sociālajos medijos. Uzskata, ka zīmolu komunikācijai sociālajos medijos jābūt mērķtiecīgai, plānotai un autentiskai. 

Annija GraustiņaAnnija Graustiņa

Digitālā mārketinga speciālists ar vairāk nekā 8 gadu pieredzi uzņēmējdarbības konsultēšanā digitālā mārketinga jomā, digitālā mārketinga stratēģiju izveidē, reklāmu kampaņu pārvaldībā un optimizēšanā, datu analīzē pakalpojumā Google Analytics un turpmāko digitālā mārketinga kampaņu plānu izstrādē, pamatojoties uz Analytics dati. Ieguvis bakalaura grādu komunikācijas un mediju studijās “Starptautiskās komunikācijas vadība” un maģistra grādu ekonomikā “Lielo datu analīze”. Daudzu gadu darba laikā Martiņš vadījis dažādas reklāmu kampaņas un strādājis ar vietņu optimizāciju meklētājprogrammām (SEO). Lektors kursu laikā dalīsies savā personīgajā pieredzē un palīdzēs pilnveidot prasmes un taktiku darbā ar digitālo AdWords kampaņu pārvaldību, optimizāciju un datu analīzi, izmantojot Google Analytics. 

Mārtiņš TirzītisMārtiņš Tirzītis

Sociālo tīklu mārketinga aģentūras KLIK KLIK vadītāja, 

Man ir vairāk kā 10 gadu pieredze sabiedriskajās attiecībās un mārketingā gan privātajā sektorā, gan darbā ar valsts un pašvaldības iestādēm. Pēdējos gadus mans darbs visciešāk saistīts tieši ar digitālo mārketingu. Esmu izveidojusi sociālo tīklu mārketinga aģentūru KLIK KLIK, kur ikdienā dažādiem uzņēmumiem sniedzam daudzveidīgus pakalpojumus, lai nodrošinātu viņiem gan konsultācijas, gan apmācības, gan arī sociālo tīklu foto, video pakalpojumus, tāpat arī stratēģisko satura plānošanu, tekstu sagatavošanu un reklāmas kampaņas.

Darbs sociālo tīklu mārketinga nozarē man sagādā prieku! Es ar lielu aizrautību plānoju un īstenoju dažādus projektus, labprāt dalos ar savām zināšanām un no sirds priecājos par katru, kas izvēlas radīt kvalitatīvu, radošu un interesantu digitālo saturu!

Eva OnzuleEva Onzule

Lektore ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi zīmolu komunikācijā – pārdošana, mārketings, projektu vadība, sociālie tīkli, klientu serviss. Ievas klientu lokā ir profesionāļi, startup uzņēmumi un dažādas organizācijas, kas rekomendē Ievu kā ļoti atsaucīgu marketinga satura profesionāli. Viņas pieredzē ir 5 pašas veidoti uzņēmumi, izstrādātas apmācības par veiksmīgu dabiskās klātbūtnes stratēģiju LinkedIn, personīgā zīmola, satura analītiku. Ieva šobrīd sniedz profesionālu atbalstu mārketinga plāna izstrādē jauna produkta palaišanai tirgū vairākiem uzņēmumiem, kas ietver sevī arī sociālo tīklu platformu profilu analīzi. Kursu ietvaros Ieva dalīsies ar savu profesionālo skatījumu par digitālās komunikācijas stratēģijām sociālos tīklos un mārketingā. 

 Ieva Drāzniece Ieva Drāzniece

Piesakies:

Šī vietne saglabā tikai datus ko apmeklētāji ievada kontaktformās. No analītiskajām (neobligātajām) sīkdatnēm (cookies) vietne izmanto pastāvīgās sīkdatnes mārketingam un anonīmai apmeklējuma statistikai no Google Analytics - uzzināt vairāk