Digitālā pratība un IT rīku izmantošana pirmsskolā

8 stundas
Profesionālās kompetences pilnveides programma pirmsskolas izglītības pedagogiem un darbiniekiem. 
Lekciju norises vieta: Lomonosova ielā 1k-4, Rīgā vai Jūsu telpās, vai tiešsaistē. Iespēja organizēt kursus Jūsu telpās.
Kursu cena 30 EUR+PVN par vienu dalībnieku vai grupas cena vienojoties   
Programma saskaņota Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centrā, saskaņojuma Nr. RIMC-21-371, 29.12.2021.  
Programmas ietvaros notiks teorētiskās un praktiskās nodarbības par digitālā satura veidošanas pamatprincipiem. Tiks attīstītas prasmes pielietot dažādus komunikācijas rīkus, veidot vienkāršu un sarežģītu digitālo saturu un daudzveidīgu IT rīku izmantošanu, digitālās pratības caurviju prasmes attīstīšanu izglītojamiem pirmsskolas posmā. 

Apgūstamās tēmas:

Lekciju lasa:

Lektore ar plašu pedagoģisko pieredzi no sākumskolas pedagoga līdz izglītības iestādes vadītājas amatam. Kopš 2018. gada Bauskas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes “Zīlīte” vadītāja. Ieguvusi profesionālo maģistra grādu speciālajā pedagoģijā un speciālās izglītības skolotāja kvalifikācijā. Olita kursu laikā dalīsies ar savu līdzšinējo pieredzi, balstoties uz digitālās lietpratības pilnveidošanu mācīšanas procesā un integrēto mākoņpakalpojumu izmantošanu pirmsskolas posmam. 

Olita StrazdiņaOlita Strazdiņa

Piesakies:

Šī vietne saglabā tikai datus ko apmeklētāji ievada kontaktformās. No analītiskajām (neobligātajām) sīkdatnēm (cookies) vietne izmanto pastāvīgās sīkdatnes mārketingam un anonīmai apmeklējuma statistikai no Google Analytics - uzzināt vairāk