Angļu valoda: Uzlabo runāšanas prasmes

Vēlies uzlabot angļu valodas runāšanas prasmes?
Izvēlies intensīvo kursu runāšanas prasmju uzlabošanai sev ērtā laikā, vietā - tālmācībā! 
  • Kursa ilgums: 3 mēneši;
  • Nodarbību biežums: 8 tiešsaistes nodarbības mēnesī.
  • Cena - 99,00/ mēnesī
  • Kursa ilgums: 3 mēneši;
  • Nodarbību biežums: 8 tiešsaistes nodarbības mēnesī.
  • Cena -  99,00/ mēnesī 
  • Kursa ilgums: 3 mēneši
  • Nodarbību biežums: 8 tiešsaistes nodarbības mēnesī.
  •  Cena -  99,00/ mēnesī  
Mācību grafiks

Mācību sākums  22.04.2024.
Nodarbības ilgums: 90 min
Otrdienas un ceturtdienas 18:00-19:30 ar pasniedzēju Patrick

Pedagogi

Mūsu pedagogu komanda dalīsies ar zināšanām,prasmēm un pieredzi , nodrošinot studentu izaugsmi un veicinot sekmīgu mācību procesu ar pielāgotām mācību metodēm un materiāliem, radot individuālu pieejamu katram studentam. Palīdzēs pilnveidot nepieciešamās angļu valodas prasmes ikdienas nepieciešamībām – ceļošanai, sadzīviskai komunikācijai, informācijas un prasmju iegūšanai tālākajam valodas apguves procesam.  

My name is Patrick and I would like to warmly welcome students who would like to improve their English with a native speaker. I promise you fun, entertaining and engaging lessons.

PatrickPatrick

Angļu valodas pedagoģe. Ieguvusi humanitāro zinātņu bakalaura grādu filoloģijā, humanitāro zinātņu maģistra grādu filoloģijā ar izcilību. Kopš 2019. gada strādā Eiropas Tālmācības vidusskolā: pedagoģe angļu valodas kursiem, angļu valodas kursu materiālu izstrādātāja. Bija Valsts izglītības satura centra eksāmenu eksperts.  

Katrīna VēvereKatrīna Vēvere

Angļu valodas pedagogs. 2022.gadā ar izcilību ieguvis bakalaura grādu izglītības darba vadībā un angļu valodas skolotāja programmā. Plaša pieredze mācību organizēšanas formās ar dažāda vecuma grupām, sākot ar sākumskolas izglītību līdz augstākajai izglītībai.  

Roberts Nils ŠteinbergsRoberts Nils Šteinbergs

Tulks/tulkotājs ar profesionālā bakalaura grādu un 15 gadu pieredzi praktiskās darbības profesijā. Pedagogs un valodas apguves trenere ar padziļinātām zināšanām smadzeņu darbības īpatnībās, kuras spēj kavēt un veicināt valodu apguves procesu. Individuāla pieeja arī grupu darba ietvaros. Valodu apmācība ir sirdsdarbs, kas ļauj justies gandarītai par sadarbību ar apmācāmajiem un priecāties par viņu sasniegumiem. Pieredze efektīvu mācību materiālu izveidē un vidusskolas eksāmenu vadīšanā/vērtēšanā. Mūžīgais students!  

Diāna KraukleDiāna Kraukle

Otrā kursa Angļu Filoloģijas studente, 2 gadu pieredze ar dažādām  vecuma grupām. Izgājusi vairākus valodas attīstības un pilnveidošanas kursus, kā arī  laiku dzīvojusi angļu valodas vidē. 

Anastasija ĻubenkoAnastasija Ļubenko

Piesakies:

Šī vietne saglabā tikai datus ko apmeklētāji ievada kontaktformās. No analītiskajām (neobligātajām) sīkdatnēm (cookies) vietne izmanto pastāvīgās sīkdatnes mārketingam un anonīmai apmeklējuma statistikai no Google Analytics - uzzināt vairāk