Angļu valoda: Pre-Intermediate B1

Vēlies apgūt angļu valodu, bet nav laika apmeklēt klātienes nodarbības?
Tev ir iespēja apgūt angļu valodu sev ērtā laikā, vietā - tālmācībā!
Kursa apjoms: 120 akadēmiskās stundas. 50 stundas tiešsaistē, 70 stundas e-vidē
Mācību ilgums: 3 mēneši
Ko mēs piedāvājam:
 • Īpaši izstrādātus mūsdienīgus un aktuālus mācību materiālus tālmācībā, kas ir vērsti uz visu prasmju apgūšanu (klausīšanās, lasīšana, runāšana, rakstīšana);
 • Pastāvīgs pedagoga atbalsts – mācību laikā Tu nebūsi viens!;
 • Detalizētu mācību plānu;
 • Grupu nodarbības 2x nedēļā un papildus 2 individuālas konsultācijas kursa ietvaros;
 • Plašu klāstu ar uzdevumiem tiešsaistē, kas palīdz pārbaudīt savas zināšanas;
 • Apliecību par neformālās izglītības kursa apguvi.
Kursa apjoms: 120 akadēmiskās stundas. 100 stundas tiešsaistē, 20 stundas e-vidē
Mācību ilgums: 6 mēneši
Ko mēs piedāvājam:
 • Īpaši izstrādātus mūsdienīgus un aktuālus mācību materiālus tālmācībā, kas ir vērsti uz visu prasmju apgūšanu (klausīšanās, lasīšana, runāšana, rakstīšana);
 • Pastāvīgs pedagoga atbalsts – mācību laikā Tu nebūsi viens!;
 • Detalizētu mācību plānu;
 • Grupu nodarbības 2x nedēļā;
 • Papildus materiālus un atgādnes no pedagoga;
 • Plašu klāstu ar uzdevumiem tiešsaistē, kas palīdz pārbaudīt savas zināšanas;
 • Apliecību par neformālās izglītības kursa apguvi.

Mācību sākums:

15.04.2024., otrdienās/ceturtdienās no 19:45

Pedagogi

Mūsu pedagogu komanda dalīsies ar zināšanām,prasmēm un pieredzi , nodrošinot studentu izaugsmi un veicinot sekmīgu mācību procesu ar pielāgotām mācību metodēm un materiāliem, radot individuālu pieejamu katram studentam. Palīdzēs pilnveidot nepieciešamās angļu valodas prasmes ikdienas nepieciešamībām – ceļošanai, sadzīviskai komunikācijai, informācijas un prasmju iegūšanai tālākajam valodas apguves procesam.  

Angļu valodas pedagoģe. Ieguvusi humanitāro zinātņu bakalaura grādu filoloģijā, humanitāro zinātņu maģistra grādu filoloģijā ar izcilību. Kopš 2019. gada strādā Eiropas Tālmācības vidusskolā: pedagoģe angļu valodas kursiem, angļu valodas kursu materiālu izstrādātāja. Bija Valsts izglītības satura centra eksāmenu eksperts.  

Katrīna VēvereKatrīna Vēvere

 Angļu valodas pedagogs. 2022.gadā ar izcilību ieguvis bakalaura grādu izglītības darba vadībā un angļu valodas skolotāja programmā. Plaša pieredze mācību organizēšanas formās ar dažāda vecuma grupām, sākot ar sākumskolas izglītību līdz augstākajai izglītībai.

Roberts Nils ŠteinbergsRoberts Nils Šteinbergs

Angļu valodas pedagoģe. Angļu valodas mācību materiālu veidotāja, Valsts izglītības satura centra eksāmenu eksperte. Darba pieredze, vadot angļu valodas stundas ar dažāda vecuma grupām, 6 gadu pieredze, strādājot par sinhrono tulku Apvienotās Karalistes Valsts Veselības un Sociālās aprūpes dienestā. 

Dace LauceDace Lauce

Tulks/tulkotājs ar profesionālā bakalaura grādu un 15 gadu pieredzi praktiskās darbības profesijā. Pedagogs un valodas apguves trenere ar padziļinātām zināšanām smadzeņu darbības īpatnībās, kuras spēj kavēt un veicināt valodu apguves procesu. Individuāla pieeja arī grupu darba ietvaros. Valodu apmācība ir sirdsdarbs, kas ļauj justies gandarītai par sadarbību ar apmācāmajiem un priecāties par viņu sasniegumiem. Pieredze efektīvu mācību materiālu izveidē un vidusskolas eksāmenu vadīšanā/vērtēšanā. Mūžīgais students! 

Diāna KraukleDiāna Kraukle

Otrā kursa Angļu Filoloģijas studente, 2 gadu pieredze ar dažādām  vecuma grupām. Izgājusi vairākus valodas attīstības un pilnveidošanas kursus, kā arī  laiku dzīvojusi angļu valodas vidē.  

Anastasija ĻubenkoAnastasija Ļubenko

Atsauksmes

Pateicoties Eiropas Tālmācības vidusskolai man bija iespēja sekmīgi apvienot ļoti noslogoto ikdienu ar iespēju papildināt zināšanas Angļu valodas kursos.Ļoti būtiski bija Eiropas Tālmācības vidusskolas mācību procesa organizatoru elastīgā pieeja nodarbību plānošanā, kā rezultātā bija lieliska iespēja savienot ikdienas darba izmaiņas ar iespējām apgūt Angļu valodu.

Visu mācību procesu, kas ilga pus gadu, nepameta sajūta, ka tu esi gaidīts uz ikvienu nodarbību, kā arī, tas, ka tika ņemtas vērā visas vēlmes mācību satura apguvē. Tik individualizētu pieeju katram no kursantiem sastapu pirmo reizi savā mūžā.

Liels paldies Eiropas Tālmācības vidusskolas darbiniekiem par lielo darbu, kas dod iespēju katram kursantam iegūt jaunas zināšanas un prasmes savas personības attīstībai un pilnveidei.

Normunds Balabka, Ulbrokas vidusskolas direktorsNormunds Balabka, Ulbrokas vidusskolas direktors

Esmu pilnībā apmierināta ar angļu valodas kursu saturisko pusi un pasniegšanas kvalitāti. Individuālo nodarbību laikā, pateicoties pasniedzējas profesionālismam un izcilam tehniskām nodrošinājumam, atsvaidzināju savas zināšanas angļu valodas gramatikā, tostarp – mazāk zināmos likumos un izņēmuma gadījumos. Daudz uzmanības tika veltīts runāšanas prasmei, kas tika pilnveidota, iesaistoties diskusijās par man ka zinātniecei svarīgām un aktuālām tēmām.

Pateicos Eiropas Tālmācības vidusskolai par šo lieliski pavadīto laiku un produktīvo sadarbību!

Oksana Kovzele, Daugavpils Universitātes pētnieceOksana Kovzele, Daugavpils Universitātes pētniece

Piesakies:

Šī vietne saglabā tikai datus ko apmeklētāji ievada kontaktformās. No analītiskajām (neobligātajām) sīkdatnēm (cookies) vietne izmanto pastāvīgās sīkdatnes mārketingam un anonīmai apmeklējuma statistikai no Google Analytics - uzzināt vairāk