Angļu valoda: Biznesa angļu valoda

Vēlies apgūt biznesa angļu valodu, bet nav laika apmeklēt klātienes nodarbības?
Tev ir iespēja apgūt biznesa angļu valodu sev ērtā laikā, vietā - tālmācībā!
Cena: 79 EUR
Mācību ilgums: 1 mēnesis (1 reizi nedēļā)

Mācību grafiks

Mācību sākums 17.04.2024. ar pedagogu Patrick
Trešdienās un piektdienās plkst. 18:00 – 19:30 

Ko mēs piedāvājam:

Kursa programma:

Job hunting: darba apraksta jeb CV sagatavošana, pieteikuma vēstules, veiksmīgas darba intervijas pamatprincipi; 
Lietišķā saruna: Komunikācija saviesīgos pasākumos (verbālā un neverbālā valoda, etiķete), cross-cultural differences, pamatprinicpi veiksmīgas prezentācijas sagatavošanai, konferenču vadīšanai un viedokļa izteikšanai; 
Lietišķā sarakste angļu valodā: e-pasti, vēstules, memo, ielūgumi, pateicības u.c.; 
Netiķete: “Kā vadīt darbu attālināti?”, “Kā motivēt sevi un komandu?”, “Kā vadīt aizraujošas prezentācijas tiešsaistē”;  
Gramatika lietišķajā valodā: galvenie principi 

Pedagogi

Mūsu pedagogu komanda dalīsies ar zināšanām,prasmēm un pieredzi , nodrošinot studentu izaugsmi un veicinot sekmīgu mācību procesu ar pielāgotām mācību metodēm un materiāliem, radot individuālu pieejamu katram studentam. Palīdzēs pilnveidot nepieciešamās angļu valodas prasmes ikdienas nepieciešamībām – ceļošanai, sadzīviskai komunikācijai, informācijas un prasmju iegūšanai tālākajam valodas apguves procesam.  

My name is Patrick and I would like to warmly welcome students who would like to improve their English with a native speaker. I promise you fun, entertaining and engaging lessons.

PatrickPatrick

Angļu valodas pedagoģe. Ieguvusi humanitāro zinātņu bakalaura grādu filoloģijā, humanitāro zinātņu maģistra grādu filoloģijā ar izcilību. Kopš 2019. gada strādā Eiropas Tālmācības vidusskolā: pedagoģe angļu valodas kursiem, angļu valodas kursu materiālu izstrādātāja. Bija Valsts izglītības satura centra eksāmenu eksperts.  

Katrīna VēvereKatrīna Vēvere

Angļu valodas pedagoģe. Angļu valodas mācību materiālu veidotāja, Valsts izglītības satura centra eksāmenu eksperte. Darba pieredze, vadot angļu valodas stundas ar dažāda vecuma grupām, 6 gadu pieredze, strādājot par sinhrono tulku Apvienotās Karalistes Valsts Veselības un Sociālās aprūpes dienestā.  

Dace LauceDace Lauce

Tulks/tulkotājs ar profesionālā bakalaura grādu un 15 gadu pieredzi praktiskās darbības profesijā. Pedagogs un valodas apguves trenere ar padziļinātām zināšanām smadzeņu darbības īpatnībās, kuras spēj kavēt un veicināt valodu apguves procesu. Individuāla pieeja arī grupu darba ietvaros. Valodu apmācība ir sirdsdarbs, kas ļauj justies gandarītai par sadarbību ar apmācāmajiem un priecāties par viņu sasniegumiem. Pieredze efektīvu mācību materiālu izveidē un vidusskolas eksāmenu vadīšanā/vērtēšanā. Mūžīgais students!   

Diāna KraukleDiāna Kraukle

Piesakies:

Šī vietne saglabā tikai datus ko apmeklētāji ievada kontaktformās. No analītiskajām (neobligātajām) sīkdatnēm (cookies) vietne izmanto pastāvīgās sīkdatnes mārketingam un anonīmai apmeklējuma statistikai no Google Analytics - uzzināt vairāk