Angļu valoda: Beginner A1

Vēlies apgūt angļu valodu, bet nav laika apmeklēt klātienes nodarbības?
Tev ir iespēja apgūt angļu valodu sev ērtā laikā, vietā - tālmācībā!
Kursa apjoms: 120 akadēmiskās stundas. 50 stundas tiešsaistē, 70 stundas e-vidē
Mācību ilgums: 3 mēneši
Ko mēs piedāvājam:
 • Īpaši izstrādātus mūsdienīgus un aktuālus mācību materiālus tālmācībā, kas ir vērsti uz visu prasmju apgūšanu (klausīšanās, lasīšana, runāšana, rakstīšana);
 • Pastāvīgs pedagoga atbalsts – mācību laikā Tu nebūsi viens!;
 • Detalizētu mācību plānu;
 • Grupu nodarbības 2x nedēļā un papildus 2 individuālas konsultācijas kursa ietvaros;
 • Plašu klāstu ar uzdevumiem tiešsaistē, kas palīdz pārbaudīt savas zināšanas;
 • Apliecību par neformālās izglītības kursa apguvi.
Kursa apjoms: 120 akadēmiskās stundas. 100 stundas tiešsaistē, 20 stundas e-vidē
Mācību ilgums: 6 mēneši

Ko mēs piedāvājam:
 • Īpaši izstrādātus mūsdienīgus un aktuālus mācību materiālus tālmācībā, kas ir vērsti uz visu prasmju apgūšanu (klausīšanās, lasīšana, runāšana, rakstīšana);
 • Pastāvīgs pedagoga atbalsts – mācību laikā Tu nebūsi viens!;
 • Detalizētu mācību plānu;
 • Grupu nodarbības 2x nedēļā;
 • Papildus materiālus un atgādnes no pedagoga;
 • Plašu klāstu ar uzdevumiem tiešsaistē, kas palīdz pārbaudīt savas zināšanas;
 • Apliecību par neformālās izglītības kursa apguvi.

Mācību sākums:

15.04.2024. otrdienās/trešdienās no 19:45

Pedagogi

Mūsu pedagogu komanda dalīsies ar zināšanām,prasmēm un pieredzi , nodrošinot studentu izaugsmi un veicinot sekmīgu mācību procesu ar pielāgotām mācību metodēm un materiāliem, radot individuālu pieejamu katram studentam. Palīdzēs pilnveidot nepieciešamās angļu valodas prasmes ikdienas nepieciešamībām – ceļošanai, sadzīviskai komunikācijai, informācijas un prasmju iegūšanai tālākajam valodas apguves procesam.  

Angļu valodas pedagoģe. Ieguvusi humanitāro zinātņu bakalaura grādu filoloģijā, humanitāro zinātņu maģistra grādu filoloģijā ar izcilību. Kopš 2019. gada strādā Eiropas Tālmācības vidusskolā: pedagoģe angļu valodas kursiem, angļu valodas kursu materiālu izstrādātāja. Bija Valsts izglītības satura centra eksāmenu eksperts.  

Katrīna VēvereKatrīna Vēvere

Angļu valodas pedagogs. 2022.gadā ar izcilību ieguvis bakalaura grādu izglītības darba vadībā un angļu valodas skolotāja programmā. Plaša pieredze mācību organizēšanas formās ar dažāda vecuma grupām, sākot ar sākumskolas izglītību līdz augstākajai izglītībai. 

Roberts Nils ŠteinbergsRoberts Nils Šteinbergs

Angļu valodas pedagoģe. Angļu valodas mācību materiālu veidotāja, Valsts izglītības satura centra eksāmenu eksperte. Darba pieredze, vadot angļu valodas stundas ar dažāda vecuma grupām, 6 gadu pieredze, strādājot par sinhrono tulku Apvienotās Karalistes Valsts Veselības un Sociālās aprūpes dienestā. 

Dace LauceDace Lauce

Tulks/tulkotājs ar profesionālā bakalaura grādu un 15 gadu pieredzi praktiskās darbības profesijā. Pedagogs un valodas apguves trenere ar padziļinātām zināšanām smadzeņu darbības īpatnībās, kuras spēj kavēt un veicināt valodu apguves procesu. Individuāla pieeja arī grupu darba ietvaros. Valodu apmācība ir sirdsdarbs, kas ļauj justies gandarītai par sadarbību ar apmācāmajiem un priecāties par viņu sasniegumiem. Pieredze efektīvu mācību materiālu izveidē un vidusskolas eksāmenu vadīšanā/vērtēšanā. Mūžīgais students!

Diāna KraukleDiāna Kraukle

Otrā kursa Angļu Filoloģijas studente, 2 gadu pieredze ar dažādām  vecuma grupām. Izgājusi vairākus valodas attīstības un pilnveidošanas kursus, kā arī  laiku dzīvojusi angļu valodas vidē.

Anastasija ĻubenkoAnastasija Ļubenko

Atsauksmes

"Ļoti laba iespēja mācīties angļu valodu tālmācībā! Manā gadījumā būtu pārāk grūti apvienot darbu ar mācībām un vēl garo ceļu mājup no Rīgas. Elektroniskā vide ir ļoti labi izveidota – varu klausīties gan audio uzdevumus, gan pildīt pašpārbaudes uzdevumus, kuri uzreiz parāda pareizās atbildes. Notikušos vebinārus varu noklausīties arī vēlāk vai pievienoties citām grupām. Protams, grūtības sagādā tas, ka ne vienmēr visam sanāk laiks, jo man ir saimniecība, kurā audzēju zemenes. Mācībām paliek tikai agri rīti un vēli vakari, bet es tieku galā! Ja sanāk nokavēt kādu ieskaiti, man tiek dota iespēja to izdarīt vēlāk. Ir ļoti atsaucīgi pasniedzēji, kuri palīdz pielāgot mācību ritmu." 

Anda BergaAnda Berga

"Mani sauc Lita Zalāne un man ir 46 gadi. Esmu pirmsskolas skolotāja jau vairāk nekā 15 gadu. Kāpēc izvēlējos mācīties angļu valodu? Labs jautājums! To man uzdod vairāki cilvēki, kuriem to atklāju. Bet daudzi pat atbalstīja. Paldies manai meitai Lāsmai par atbalstu un uzmundrinājumiem, kad likās, ka metīšu visu pie malas. Jo ko tad manā vecumā vairs mācīties! Bet pateicoties brīnišķīgajām pasniedzējām Brendai un Darjai, mācības izvērtās piedzīvojumā un izaicinājumā. Bet es taču varu! Un izrādās ,ka tiešām varu! Mācību materiāls daudzpusīgs un angļu valodu bija viegli mācīties. Iepriekšējā svešvaloda, ko apguvu skolas laikā bija vācu valoda. Sāku no nulles! Un tagad turpināšu uz priekšu ,cik vien spēšu. Ļoti labi, ka var mācīties attālināti, sev piemērotā laikā. Iesaku kaut vai pamēģināt! Paldies jums! Ceru, ka pielietošu zināšanas arī savā darbā." 

Lita ZalāneLita Zalāne

 "Absolūti piekrītu Andai. Arī es apgūstu angļu valodu. Man ir nedaudz citādas grūtības, bet galvenais, ka viss tiek zibenīgi atrisināts, maksimāls atbalsts un pretimnākšana no visas ETV komandas. Tālmācība ir labākā iespēja mācīties, ja tev ir darbs un ģimene. Paldies Eiropas Tālmācības vidusskolai" 

Renāte NičiporčikaRenāte Ničiporčika

Piesakies:

Šī vietne saglabā tikai datus ko apmeklētāji ievada kontaktformās. No analītiskajām (neobligātajām) sīkdatnēm (cookies) vietne izmanto pastāvīgās sīkdatnes mārketingam un anonīmai apmeklējuma statistikai no Google Analytics - uzzināt vairāk