+371 22038287
LV | RU | EN

Beginner A1: angļu valoda

Vēlies apgūt angļu valodu, bet nav laika apmeklēt klātienes nodarbības?
Tev ir iespēja apgūt angļu valodu sev ērtā laikā, vietā - tālmācībā!

BEZ APMEKLĒJUMA! PIESAKIES ONLINE!

Beginner A1 līmenis ir kursantiem, kuriem nav zināšanu angļu valodā vai tās ir ļoti minimālas!

Pieteikšanās: valodas@eiropasskola.lv vai zvanot 28328834

A1: Vadītas pašmācības kurss

Cena: 88 EUR mēnesī VAI maksā uzreiz par visu apmācību kursu tikai 249 EUR

Nodarbību biežums: 2 reizes nedēļā,  1 nodarbības ilgums 90 minūtes

Kursa apjoms: 120 akadēmiskās stundas. 50 stundas tiešsaistē, 70 stundas e-vidē

Mācību ilgums: 3 mēneši

 Ko mēs piedāvājam:

 • Īpaši izstrādātus mūsdienīgus un aktuālus mācību materiālus tālmācībā, kas ir vērsti uz visu prasmju apgūšanu (klausīšanās, lasīšana, runāšana, rakstīšana);
 • Pastāvīgs pedagoga atbalsts – mācību laikā Tu nebūsi viens!;
 • Detalizētu mācību plānu;
 • Grupu nodarbības 2x nedēļā un papildus 2 individuālas konsultācijas kursa ietvaros;
 • Plašu klāstu ar uzdevumiem tiešsaistē, kas palīdz pārbaudīt savas zināšanas;
 • Apliecību par neformālās izglītības kursa apguvi.

 A1: Padziļinātais kurss

Cena: 88 EUR mēnesī VAI maksā uzreiz par visu apmācību kursu tikai 499 EUR

Nodarbību biežums: 2 reizes nedēļā,  1 nodarbības ilgums 90 minūtes

Kursa apjoms: 120 akadēmiskās stundas. 100 stundas tiešsaistē, 20 stundas e-vidē

Mācību ilgums: 6 mēneši

  Ko mēs piedāvājam:

 • Īpaši izstrādātus mūsdienīgus un aktuālus mācību materiālus tālmācībā, kas ir vērsti uz visu prasmju apgūšanu (klausīšanās, lasīšana, runāšana, rakstīšana);
 • Pastāvīgs pedagoga atbalsts – mācību laikā Tu nebūsi viens!;
 • Detalizētu mācību plānu;
 • Grupu nodarbības 2x nedēļā;
 • Papildus materiālus un atgādnes no pedagoga;
 • Plašu klāstu ar uzdevumiem tiešsaistē, kas palīdz pārbaudīt savas zināšanas;
 • Apliecību par neformālās izglītības kursa apguvi.

  Mācību sākums: 16.10.2023 

 

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

Roberts Nils Šteinbergs.

A1 Padziļinātais kurss

 18:00 – 19:30

 

 18:00 – 19:30

 

 

Roberts Nils Šteinbergs.

A1 Vadītas pašmācības kurss

 19:30 – 21:00

 

 19:30 – 21:00

 

 

 

Pārbaudīt savu angļu valodas zināšanu līmeni jūs varat šajos testos:

Lai uzzinātu, kādas tēmas apgūsi, apskati kursu programmas:


 Atsauksmes par kursiem:

Anda Berga
"Ļoti laba iespēja mācīties angļu valodu tālmācībā! Manā gadījumā būtu pārāk grūti apvienot darbu ar mācībām un vēl garo ceļu mājup no Rīgas. Elektroniskā vide ir ļoti labi izveidota – varu klausīties gan audio uzdevumus, gan pildīt pašpārbaudes uzdevumus, kuri uzreiz parāda pareizās atbildes. Notikušos vebinārus varu noklausīties arī vēlāk vai pievienoties citām grupām. Protams, grūtības sagādā tas, ka ne vienmēr visam sanāk laiks, jo man ir saimniecība, kurā audzēju zemenes. Mācībām paliek tikai agri rīti un vēli vakari, bet es tieku galā! Ja sanāk nokavēt kādu ieskaiti, man tiek dota iespēja to izdarīt vēlāk. Ir ļoti atsaucīgi pasniedzēji, kuri palīdz pielāgot mācību ritmu."

Renāte Ničiporčika
"Absolūti piekrītu Andai. Arī es apgūstu angļu valodu. Man ir nedaudz citādas grūtības, bet galvenais, ka viss tiek zibenīgi atrisināts, maksimāls atbalsts un pretimnākšana no visas ETV komandas. Tālmācība ir labākā iespēja mācīties, ja tev ir darbs un ģimene. Paldies Eiropas Tālmācības vidusskolai"

Lita Zalāne
"Mani sauc Lita Zalāne un man ir 46 gadi. Esmu pirmsskolas skolotāja jau vairāk nekā 15 gadu. Kāpēc izvēlējos mācīties angļu valodu? Labs jautājums! To man uzdod vairāki cilvēki, kuriem to atklāju. Bet daudzi pat atbalstīja. Paldies manai meitai Lāsmai par atbalstu un uzmundrinājumiem, kad likās, ka metīšu visu pie malas. Jo ko tad manā vecumā vairs mācīties! Bet pateicoties brīnišķīgajām pasniedzējām Brendai un Darjai, mācības izvērtās piedzīvojumā un izaicinājumā. Bet es taču varu! Un izrādās ,ka tiešām varu! Mācību materiāls daudzpusīgs un angļu valodu bija viegli mācīties. Iepriekšējā svešvaloda, ko apguvu skolas laikā bija vācu valoda. Sāku no nulles! Un tagad turpināšu uz priekšu ,cik vien spēšu. Ļoti labi, ka var mācīties attālināti, sev piemērotā laikā. Iesaku kaut vai pamēģināt! Paldies jums! Ceru, ka pielietošu zināšanas arī savā darbā."

Iepazīsties ar mūsu pedagogiem

Katrīna Vēvere

Angļu valodas pedagoģe. Ieguvusi humanitāro zinātņu bakalaura grādu filoloģijā, humanitāro zinātņu maģistra grādu filoloģijā ar izcilību. Kopš 2019. gada strādā Eiropas Tālmācības vidusskolā: pedagoģe angļu valodas kursiem, angļu valodas kursu materiālu izstrādātāja. Bija Valsts izglītības satura centra eksāmenu eksperts. 
 
Roberts Nils Šteinbergs

Angļu valodas pedagogs. 2022.gadā ar izcilību ieguvis bakalaura grādu izglītības darba vadībā un angļu valodas skolotāja programmā. Plaša pieredze mācību organizēšanas formās ar dažāda vecuma grupām, sākot ar sākumskolas izglītību līdz augstākajai izglītībai.
 
 
Dace Lauce

Angļu valodas pedagoģe. Angļu valodas mācību materiālu veidotāja, Valsts izglītības satura centra eksāmenu eksperte. Darba pieredze, vadot angļu valodas stundas ar dažāda vecuma grupām, 6 gadu pieredze, strādājot par sinhrono tulku Apvienotās Karalistes Valsts Veselības un Sociālās aprūpes dienestā.
 

 Mūsu pedagogu komanda dalīsies ar zināšanām,prasmēm un pieredzi , nodrošinot studentu izaugsmi un veicinot sekmīgu mācību procesu ar pielāgotām mācību metodēm un materiāliem, radot individuālu pieejamu katram studentam. Palīdzēs pilnveidot nepieciešamās angļu valodas prasmes ikdienas nepieciešamībām – ceļošanai, sadzīviskai komunikācijai, informācijas un prasmju iegūšanai tālākajam valodas apguves procesam. 

 

Piesakies
«