+371 22038287
LV | RU | EN

Audzināšanas darba izaicinājumi kompetenču pieejas īstenošanai skolā

Eiropas Tālmācības centrs piedāvā kursus programmā

"Audzināšanas darba izaicinājumi kompetenču pieejas īstenošanai skolā" - 8 stundu apjomā, 

veblekcija 29. septembrī plkst. 12:00-16:00

 

Programmā tiek aplūkoti audzināšanas darba izaicinājumi kompetenču pieejas īstenošanai skolā- izaicinājumi ar ko saskarsies pedagogi mācību un mācīšanas pieejas maiņas posmā, ceļā uz pašvadītas mācīšanās attīstīšanu.

Kursu cena: 30 EUR+PVN par vienu dalībnieku vai grupas cena vienojoties

Pieteikties: 22038287, kursi@eiropascentrs.lv

Lekciju norises vieta: Lomonosova ielā 1k-4, Rīgā vai Jūsu telpās, vai tiešsaistē

 

Programmas mērķis ir pilnveidot pedagogu, klašu audzinātāju profesionālo sagatavotību audzināšanas darbībai kompetenču pieejas īstenošanai skolā.

 Apgūstamās tēmas:

  • Kompetenču pieejas īstenošanas audzināšanas darba izaicinājumi.
  • Mācību saturs un nozīmīgākās kompetences.
  • Tehnoloģiju un mākslīgā intelekta ietekme uz mācīšanas pieejas maiņu. Mācīšanās caur iesaisti digitālās prasmes īstenošanā.
  • Pašvadītas mācīšanās principi un paņēmieni skolotājiem.

Jūsu ieguvumi:

Programmas apguve pilnveidos izglītības iestāžu klases audzinātāju profesionālo sagatavotību audzināšanas darbībai kompetenču pieejas īstenošanai. Uzlabos izglītības iestādes vadības darba kvalitāti.

Kursu pasniedz:

Olita Strazdiņa

Lektore ar plašu pedagoģisko pieredzi no sākumskolas pedagoga līdz izglītības iestādes vadītājas amatam. Kopš 2018. gada Bauskas novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes “Zīlīte” vadītāja. Ieguvusi profesionālo maģistra grādu speciālajā pedagoģijā un speciālās izglītības skolotāja kvalifikācijā. Olita kursu laikā dalīsies ar savu līdzšinējo pieredzi, balstoties uz digitālās lietpratības pilnveidošanu mācīšanas procesā un integrēto mākoņpakalpojumu izmantošanu pirmsskolas posmam.

Piesakies
«